Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Shkumbin Ismaili sjell këngën e re “Shko”

Artisti i mirënjohur nga Maqedonia, Shkumbin Ismaili, ka lansuar një këngë të re.

“Shko” mban titullin projekti i tij, i cili njëherësh është shoqëruar edhe me videoklip.

Tektin e ka shkruar Alketa Dervishaj, ndërsa për muzikën është përkujdesur vet këngëtari.

Kënga është punuar në studion e ‘Online Music Records’ dhe me video të ‘Visual Production’.

Siç tashmë shquhet për baladat, edhe kjo këngë e Ismailit besohet se do pritet mirë nga fansat e publiku.

Për më shumë, projekti tashmë gjendet i plotë në kanalin zyrtar të Shkumbinit në YouTube.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...