Agjencia Zhurnal.mk

Shkup, 26 vjeçarja shantazhohet: më jep para ose do të publikoj foto kompromentuese

Shkup, 28 janar- Një djalë i moshës 22 vjet akuzohet se ka shantazhuar një vajzë 26 vjeçare duke i kërkuar para në vlerë prej 200 eurove për mospublikim të fotove kompromentuese, transmeton Zhurnal.

Kundër 22 vjeçarit nga fshati Oreshani është ngritur padi penale për kryerejne e veprës penale shantazhim.

Prokurori publik komepetent deri në Gjykatë ka paraqitur këto propozim masa: ndalim të lëshimit të vendbanimit, marrje të përkohshme të pasoshit, si dhe ndalohet që t’i afrohet ose të ketë kontakte me të dëmtuarën.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...