Agjencia Zhurnal.mk
Covid 19 Maqedoni

Shkup: 584 raste aktive me Covid 19, më së shumti në Aerodrom, Qendër dhe GaziBabë

Zhurnal Ads

Shkup, 21 shtator – Zhurnal.mk – Në qytetin e Shkupit për momemtin janë 584 raste aktive me Covid. Aerodromi edhe më tej është komuna ku më së shumti për momentin ka raste aktive me Covid 19 në kryeqytet, informon Zhurnal.

Më tej, vijojnë Qendra, Gazibaba, Karposhi e Çairi.

Ja sa raste aktive kemi sipas komunave në Shkup:

Çair – 63, GaziBabë – 74, Aerodrom – 86, Karposh 70, Qendër 78, Kisella Vodë 52, Gjorçe Petrov 38, Butel 33, Studeniçan 11, Shuto Orizare 17, Saraj 16, Haraçinë 9, Ilinden 15, Sopishte 3, Çuçer Sandevë 3, Petrovec 6, Zelenikovë 2, Të huaj 6 dhe të papërcaktuar 2.//Zhurnal.mk

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Të veshur si polic, si u plaçkiten 10 mijë euro shqiptarëve në autostradën Nish – Vranjë

T E

Osmani në mini-turne në vendet anëtare të BE-së, pjesë nga fqinjësia më e gjerë e Ballkanit Perëndimor

T E

Policia konfiskon rreth 100 kilogramë marihuanë në pikën kufitare “Novo Sellë”

E.E.

Intelektualët bullgar: Bullgaria duhet të qetësohet dhe mos të bllokojë Maqedoninë për në BE

Z H

Ministri Shaqiri priti në takim ambasadorin sllovak, Markush: Diskutohet përvoja e digjitalizimit

E.E.

12 tetori ditë jo pune për të gjithë qytetarët

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...