Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Shkup, makina përplaset në tarracën e kafenesë

Shkup, 25 dhjetor, zhurnal.mk – Mëngjesin e sotëm një makinë e tipit “Passat” është përplasur në tarracën e kafenesë “Menada” në fillim të Bulevardit “Aradhet Partizane” tek semafori në rrugën “Dame Gruev”.

Shoferi për arsye deri tani të panjohura ka humbur kontrollin e makinës. Sipas dëshmitarëve janë shkaktuar vetëm dëme materiale, por që fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Postime të ngjashme

LSM: Dialogu social duhet të zgjerohet edhe në çështjen e hendekut gjinor në pagat

Z H

“Erdhi koha” – Ahmeti i bën thirrje diasporës të regjistrohen online

Z H

Policia ndalon dasëm me 300 mysafir, padi penale për organizatorët

Z H

Vazhdon gjykimi për lëndën “Titanik”

Bexhet Musliu

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Z H

Fillon regjistrimi i mërgimtarëve, diplomatëve, të burgosurve dhe të pastrehëve

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...