Agjencia Zhurnal.mk

Shkup: Mbytet në pishinë një vajzë pesë vjeçare

Shkup, 27 qershor – Zhurnal.mk – Mbrëmë rreth orës 21, një vajzë e vogël pesë vjeçare ka rënë në pishinë në një restorant në Shkup, ndërsa mëngjesin e sotëm rreth orës 08:30 ka ndëruar jetë, njofton Zhurnal.

“Më 26.06.2019 rreth orës 21:10 në SPB Shkup është denoncuar se në pishinën e një restoranti në Shkup ka rënë një vajzë pesë vjeçare. E njejta me veturën e ndihmës së shpejtë është dërguar në Qendrën Urgjente pranë Klinikës “Nënë Tereza”. Mëngjesin e sotëm rreth orës 08:30 vogëlushja ka ndëruar jetë. Po ndërmeren masa për zbardhje të plotë të rastit”, thonë nga MPB./Zhurnal.mk

Pas këtij rasti shpresohet që menaxherët e pishinave të ndërmarin masa për të angazhuar sigurim fizik për raste të tilla dhe në të ardhmen të mos kemi viktima./Zhurnal.mk

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...