Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shkup/ Përplasi këmbësorin me veturën e tij dhe u largua nga vendi aksidentit

Në datën 06.10.2020 në orën 19.15 është denoncuar se në rr. “Gjorçe Petrov” në Shkup, një automjet i panjohur ka goditur këmbësorin N.T.(80) nga Shkupi pas çka ka ikur nga vendi i aksidentit. Në aksident, N.T. ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”. Është kryer hetim nga ekipi hetues i SPB-Shkup dhe po punohet për zbardhjen e rrastit.

Postime të ngjashme

Automjeti që u përfshi nga zjarri po transportonte para

S.B.

Lëndohet rëndë 73- vjeçari në një aksident në Shkup

S.B.

Bastisje në Tetovë, gjendet drogë dhe armë

S.B.

Gjoba për 183 shoferë dhe 30 këmbësorë në Shkup

S.B.

Si erdhi tek rrahja në pompën e derivateve në Ferizaj që e çoi drejt vdekjes 50-vjeçarin

S.B.

Përfshihet nga flakët një banesë në Fushë Krujë/ 80-vjeçarja shpëton mrekullisht, fqinjët e saj e nxjerrin nga shtëpia

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...