Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shkup, taksisti e plaçkit udhëtarin

Zhurnal Ads

Shkup, 1 nëntor – S.T. I moshës 50 vjeçare nga Shkupi, ka njoftuar policinë se dje është sulmuar me mjet të fortë nga taksisti pasi ishte vozitut me të.

Me këtë rast, ai e ka njoftuar policinë se taksisti ia ka plackitur telefonin celular dhe paratë. Rasti ka ndodhur në qendër të Shkupit, kurse Policia po punon për ndriçimin e rastit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Vrau hasmin e Çapjas dhe të atin, Olsi Leku i dyshuar dhe për një tjetër vrasje në Elbasan

admin

Arrestohen 3 persona në Shkup, kapen me drogë

S.B.

Elbasan/ Kanosi babanë e tij me thikë, arrestohet 26-vjeçari

admin

Detaje nga atentati me eksploziv në Tiranë/ Preng Gjini, në reanimacion

admin

Arrestohet shkupjani 24-vjeçar, dërgohet në vuajtje të dënimit

S.B.

Grabitje në një barnatore në Shkup, arrestohet 38 vjeçari

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...