Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shkupjani lëndohet rrëndë, me motor u rrokullis ne qarkoren e Shkupit

Njëzet e dy vjeçari nga Shkupi është lënduar rrëndë pasi që dje pasdite me mtor ka rrënë në qarkoren e Shkupit, në afërsi të kyçes në Smilkovcë.

Në aksident motoçiklisti D.I. ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB Shkup.

Postime të ngjashme

Dibër/ Plas sherri mes të rinjve, plagoset 22-vjeçari. Përfshihet në konflikt edhe një 15-vjeçar

S.B.

Padi penale për dy persona nga Kërçova, pa licencë transportonin udhëtarë

S.B.

Dobëhet kosovarja, e cila ilegalisht qëndroi në vend

S.B.

Arrestohet kërçovari, policia i konfiskoi metadon, sende me mbetje të heroinës dhe të holla

S.B.

Vetura godet një këmbësor në Podujevë

S.B.

Aksident në Rrugën e Kombit, disa të plagosur! Makinat bëhen ‘copë’

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...