Kronika

Shkupjani lëndohet rrëndë pasi humbi kontrollin mbi atuomjetin

Zhurnal Ads

Në datën 25.10.2020 në orën 11.00 është denoncuar se në Shkup në bul. “Sllovenija”, A.H.(28) nga Shkupi , duke drejtuar automjetin e udhëtimit “Reno Tvingo”, me targa të Shkupit, ka humbur kontrollin dhe ka goditur shtyllën. Në aksident, vozitësi ka marrë lëndime të rrënda trupore, ndërsa bashkëudhëtari F.D.(21) nga Shkupi ka marrë lëndime trupore, të konstatuara në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Dy të lënduar në një aksident në Ohër, goditën shtyllën ndriçuese

admin

Policia e Kosovës arreston 22 persona për 24 orë

admin

Aksidentoi për vdekje 24-vjeçarin dhe u largua nga vendi i ngjarjes, arrestohet i riu në Fier

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...