Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shkupjani lëndohet rrëndë pasi humbi kontrollin mbi atuomjetin

Në datën 25.10.2020 në orën 11.00 është denoncuar se në Shkup në bul. “Sllovenija”, A.H.(28) nga Shkupi , duke drejtuar automjetin e udhëtimit “Reno Tvingo”, me targa të Shkupit, ka humbur kontrollin dhe ka goditur shtyllën. Në aksident, vozitësi ka marrë lëndime të rrënda trupore, ndërsa bashkëudhëtari F.D.(21) nga Shkupi ka marrë lëndime trupore, të konstatuara në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Prokuroria kumton detaje për aksionin anti-drogë: Janë arrestuar 6 persona

R Zh

Disa persona në Prishtinë e rrahin një femër dhe e detyrojnë të abortojë

S.B.

EMRAT/ Ish-kryeplaku dhe i biri në krye të grupit të trafikut të drogës! Si bëhej shitja nga Korça në Fier

S.B.

Një automjet me 12 emigrantë është rrokullisur derisa po ikte nga policia

S.B.

Dje në Shkup u sanksionuan 217 vozitës

S.B.

Pejë: Arrestohen shtatë persona për bixhoz të paligjshëm

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...