Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shkupjani me “BMW” ka përplasur një vajzë dhe ka ikur

Një shkupjan ka përplasur një vajzë të mitur në rrugën “Llazar Tërpovski” pas çka e ka lëshuar vendin e fatkeqësisë.

Nga MPB informojnë se bëhet fjalë për një 28 vjeçar nga Shkupi, me inicialet Sh.F. i cili drejtonte automjetin e tipit “BMW”.

“E mitura është dërguar në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”, ku nga mjeku i janë konstatuar lëndime të rënda trupore”, njoftoi policia.

Inspektim në vendin e aksidentit ka kryer ekipi i SPB Shkup.

Postime të ngjashme

Therret me thikë një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Hyri në testin për patent-shofer në emër të dikujt tjetër, arrestohet nga policia

Dafina Vidishiqi

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...