Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shkupjani privohet nga lira, posedonte marihuanë

Shkupjani është arrestuar në Stacionin policor-Qendër pasi që policët tek ai gjetën marihuanë.

Dje rreth orës 16.00 në rajonin e Qendrës, në afërsi të Vodnos së Mesme, nëpunësit policorë nga SPB-Shkup e kanë privuar nga liria E.Sh.(28) nga Shkupi, sepse gjatë kontrollit tek ai është gjetur marihuanë, njofton MPB.

Personi është dorëzuar tek nëpunësit policorë nga Stacioni policor Qendër për procedurë të mëtutjeshme, ndërsa pas dokumentimit të rrastit do të ngritet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Gjendet i vdekur një person në Mitrovicën e Veriut

S.B.

14 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

S.B.

Drejtim mjeti pa leje dhe në gjendje të dehur, 6 shoferë të arrestuar, 78 patenta të pezulluara në vend

S.B.

Lëndohet një polic në aksident trafiku në Shkup

S.B.

Covid 19 i mer jetën zjarrfikësit të njohur nga Shkupi, Nuredin Mustafa

Z H

Korçë/ Iu gjet një automatik pa leje dhe disa fishekë në shtëpi, arrestohet 41-vjeçari

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...