Shkupjani shetitet me revole, arrestohet nga policia (Video)

Policia e ka arrestuar personin që me revole shetitej sot në Qendrën Tregtare Biser në lagjen Aerodrom, kurse paraprakisht për të kishte paralajmërime në rrjetet sociale.

 

“Revolja me të cilën i ka frikësuar kalimtarët nuk ka qenë ë vërtetë, por plastike, kurse më tepër detaje për këtë ngjarje nga MPB kanë paralajmëruar sa më shpejtë, transmeton Slloboden Peçat.

Paraprakisht në Twiter u publikua video e personit në fjalë, por disa qytetarë mendonin se bëhet fjalë për incizim të ndonjë filmi ose reklame.

Related posts

E mori peng banda e drogës në Spanjë, shqiptari u shpëton dhe i bën gjëmën/ 6 të arrestuar

D V

Në Shkup dje janë dënuar 180 vozitës, prej të cilëve 80 për vozitje të shpejtë

D V

Shkupjani i ka shndërru banesat në laborator, kanabisin e ka “flladit” me ventilator

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More