Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shkupjania përfundoi në spital: Me biçikletë goditi derën e taksisë

Një grua ka marrë lëndime të rënda pasi që me biçikletën e saj ka goditur derën e hapur të një automjeti taksie, informon MPB.

“Në datën 19.05.2021 në orën 12.00 në SPB-Shkup është denoncuar se në udhëkryqin nga bul. “Sh.Kliment Ohridski” me rr.”Pirinska” në Shkup, çiklistja E.P.(50) nga Shkupi ka goditur derën e hapur të një automjeti të ndalur të taksisë, i cili pas aksidentit ka lëshuar vendin e aksidentit. E.P. është dërguar në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”, ku dhe iu konstatuan lëndime të rënda trupore. Inspektim në vendin e aksidentit ka kryer ekipi i SPB-Shkup”, njoftoi policia.

Postime të ngjashme

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një person në Manastir, kapet me lëndë narkotike

Dafina Vidishiqi

Kapet 300 kg kokainë në Portin e Durrësit, gjendet në kamionin e një shtetasi nga Maqedonia e Veriut

Dafina Vidishiqi

Shtip, gjendet i vdekur një 38-vjeçar

R Zh

Një qytetar i Dibrës është plagosur me armë zjarri

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...