Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shkupjanja goditi katër automjete të parkuara, me lëndime të rrënda dërgohet në spital

Në datën 18.01.2021 në orën 20.10 në SPB-Shkup është denoncuar se në rr. “Gjurçin Kokale”, në Shkup, automjeti i udhëtimit “Mercedes”, me targa të Shkupit, e drejtuar nga M.S.(35) nga Shkupi, ka goditur disa automjete të parkuara – “Fiat Punto” me targa të Shkupit, pronë e K.J.(33), “BMW” me targa të Shkupit, pronë e V.N.(28), “Shervolet Aveo” me targa të Shkupit, pronë e L.I.(63) dhe “Opel Astra” me targa të Shkupit, pronë e I.I.(32), të gjithë nga Shkupi. Në aksident lëndime të rrënda trupore ka marrë M.S., të cilat u konstatuan në Kompleksin klinik “Nënë Tereza” në Shkup. Inspektim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Raporton në polici se si tentoi tia dhunojë dy vajzat, burri i motrës

T E

Gjuajtje me armë në Poliklinikën e Çairit

T E

Digjet një veturë në autostradën Shkup-Veles

T E

Arrestohet në Kukës shkupjani që dhunoi bashkëshorten dhe fëmijët, ishte në kërkim ndërkombëtar

T E

Sarandë/ Shkrumbohet nga flakët një makinë

S.B.

Kapen me mbi 1kg kokainë, arrestohen dy persona në Tiranë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...