Shkurte Fejza dhe Aziz Dërvishi lansojnë këngën “Ku je ti Kërçovë”

Këngëtarja e ka sjellur në bashkëpunim projektin e ri mzuikor.

 

Shkurte Fejza ka zgjedhur të bashkëpunojë me Aziz Dërvishin.

Dyshja e njohur e zhanrit popullor e kanë publikuar me videoklip këngën dedikuar Kërçovës.

Ishte, Shkurte Fejza ajo e cila ndau një postim në rrjete sociale derisa tregoi se projekti i ri tashmë është lansuar në YouTube.

Ndryshe, ky ishte bashkëpunimi i parë i tyre dhe me menjëherë u pëlqye nga publiku shqiptar.

Related posts

Rihanna heq padinë kundër babait, për të cilin pretendonte se e përdori emrin e saj për të fituar para

D V

Rita Ora shfaqet e zhveshur, teksa mbulohet vetëm me fanellën e Anglisë për të shprehur përkrahjen e saj

D V

Hilary Duff ndan fotografi intime të lindjes në shtëpi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com