Shkurte Gashi publikon fotografi nga periudha e shtatzënisë, në fund vjen edhe një imazh i djalit

Shkurte Gashi i befasoi të gjithë kur u publikua lajmi se këngëtarja është bërë nënë e një djali.

 

Për më shumë, pak ishte ditur edhe për historinë e saj të dashurisë me Albert Limanin.

Autorja e shumë hiteve u bë nënë në dhjetor të vitit të kaluar dhe më pas u mësua edhe identiteti i partnerit të saj.

(Foto: Instagram/shkurtegashi_)

Çifti pritën në jetë djalin që e pagëzuan Mal, ndërsa kohë pas kohe në profilin e Shkurtes në Instagram kemi parë fotografi familjare.

(Foto: Instagram/shkurtegashi_)

Gjatë të shtunës, ajo ka postuar imazhe nga periudha e shtatzënisë, në të cilat paraqitet së bashku me Albertin, teksa në fund ndodhet një fotografi e djalit.

https://www.instagram.com/p/CR_quf3oaXn/?utm_source=ig_web_copy_link

“Periudha jonë e bukur”, është përshkrimi që këngëtarja ua ka vënë fotografive.

Related posts

Princi Harry po i shkruan memoaret e tij

D V

Adelina Tahiri në imazhet e reja tregon ngjyrën e trupit që ka marrë nga pushimet

D V

Kida shkëlqen në paraqitjen e radhës derisa ekspozon barkun e tonifikuar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com