Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Shndërrimi i pabesueshëm i një furgoni në një “shtëpizë” luksoze vikendi

Një familje 4-anëtarëshe ka shndërruar një furgon të vjetër të tyre në një shtëpisë luksoze vikendi.

E gjithë puna e familjes Hoker, që jeton në Den Bosch të Holandës, ndodhi gjatë verës së vitit të kaluar, në kohë pandemie e izolimi, ku secili anëtar dha kontributin e tij në këtë ndryshim, shkruan a2news.

Ata larguan të gjitha pjesët e brendshme dhe e transformuan furgonin e tipit “Volkswagen” në një kamper tejet të përshtatshëm për shëtitje gjatë vikendeve.

Familja holandeze shpenzoi 4.000 euro për këtë shndërrim drastik, por ka ka fituar një kamper luksoz, që për t’u blerë i gatshëm kushton shumëfish më shumë.

Postime të ngjashme

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...