Agjencia Zhurnal.mk

Shoferi humb kontrollën, vetura me targa të Shkupit del nga rruga

Veles, 7 janar- Gjatë ditës së djeshme rreth orës 07:30 në afërsi të udhëkryqit Veles-Izvor, vetura “Volkswagen Passat” me targa të Shkupit, drejtuar nga D.Z.(49) nga Shkupi ka dalë nga rruga, transmeton Zhurnal.

Në këtë aksident D.Z. ka pësuar lëndime dhe është dërguar në Spitalin e Përgjithshëm në Veles. Inspektim në vendin e ngjarjes kanë kryer ekipet e SPB Veles.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...