Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shoferi i dehur përplas 36-vjeçarin, në gjendje të rëndë te Trauma

Një 36-vjeçar mori plagë të rënda në një aksident rrugor.

Në aksin rrugor Gjiri Lalzit-Maminas, shoferi me inicialet M. K., 36 vjeç, i dehur në timon, ka përplasur nujë mjet bujqësor, pa targa.

Mjeti bujqësor drejtohej nga 36-vjeçari I. V., që ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në spitalin e Traumës në Tiranë.

Drejtuesi i mjetit që shkaktoi aksidentin u prangos nga policia.

Postime të ngjashme

Sanksionohen 106 shoferë në Saraj

Zekirija Haxhiu

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

Dafina Vidishiqi

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

Ajrovskit nga Prilepi iu shqiptua masa e paraburgimit pasi në kamionin që po voziste u zbuluan 324 kilogramë kokainë

Dafina Vidishiqi

Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Dafina Vidishiqi

Në Shkup sanksionohen 247 shoferë, 106 për drejtim të shpejtë të automjetit

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...