Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Shoferi i mikserit të betonit u përpoq të shmangte përplasjen me një veturë, por përsëri krijoi një rrëmujë të vërtetë

Një video që po qarkullon në internet tregon momentin kur një shofer i një mikseri për beton u përpoq të shmangte një përplasje me një veturë, pamje që supozohet se vijnë nga Rusia.

Por derisa tentoi të shmangte përplasjen dhe të anashkalonte një makinë, ai e pësoi shumë keq, përcjell Telegrafi.

Edhe pse ai arriti të shmangte përplasjen, për shkak të një kthese të papritur, ai u përmbys dhe u përplas në një shtyllë elektrike.

Ndërkohë që shoferi i pakujdesshëm i makinës para kamionit në fund mund të shikonte vetëm kaosin që kishte shkaktuar.

Postime të ngjashme

Çfarë ndodh me dhjamin kur dobësoheni?

T E

“Njeriu i Sharrit”, ekskluzivitete që nuk keni parë më herët

T E

Fëmijëve në Itali as “që u bën përshtypje” shpërthimi i vullkanit, vazhdojnë lojën sikur të mos ndodhte asgjë

S.B.

Asteroidi kalon pranë Tokës, mund të godasë planetin tonë, ja paralajmerimi i i forte

T E

Zogu më i moshuar i botës, çel vezën në moshën 70-vjeçare

S.B.

A mendoni se kufjet e telefonit tuaj celular janë të pastër? Shikoni ato me zoom

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...