Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Shoferi i Porsche nuk kishte para për goma dimri dhe ishte bllokuar në borë

Kushtet katastrofike mbizotëruan gjithashtu gjatë ditës të dielën në një autostradë në Gjermani me dëborë dhe shumë makina u bllokuan.

Duhet të jetë e qartë për të gjithë se në kushtet aktuale të motit ju nuk duhet  të drejtoni një makinë pa goma dimri, shkruan Bild.de.

Sidoqoftë, të dielën në mbrëmje një Porsche ngeci në autostradë afër Hamm (Nordrhein-Westfalen), e cila nuk kishte 4 goma dimri, por vetëm dy prej tyre, transmeton Telegrafi.

Arsyeja interesante e dhënë nga shoferi i makinës luksoze ishte se ai deklaroi se nuk mund të përballonte goma dimri në të dy boshtet.

Akulli dhe bora vazhdojnë të paraqesin një rrezik të lartë aksidentesh në Gjermani për momentin dhe policia thekson përsëri: Shikoni shpejtësinë tuaj, mbani distancën dhe drejtoni vetëm me goma dimri.

Postime të ngjashme

​Aktivitetet që e rigjenerojnë trurin tonë

D V

Lum si mamatë që lindin në gusht, 7 arsyet fëmijët e tyre i duan dhe i lakmojnë të gjithë

D V

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...