Agjencia Zhurnal.mk

Shoferi i urbanit humbet kontrollin dhe përplaset me bordurën, 5 të plagosur

Rreth orës 21.45, në segmentin rrugor Institut-Bathore, drejtuesi i një autobusi të linjës së transportit publik ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë mjeti është përplasur me bordurën e rrugës.

Si pasojë janë lënduar pa probleme për jetën 5 pasagjerë, të cilët po marrin ndihmën e parë mjekësorë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...