Agjencia Zhurnal.mk
Sport

‘Shokohet’ Holanda, Yaremchuk barazon rezultatin

Kombëtarja e Ukrainës ka barazuar rezultatin ndaj Kombëtares së Holandës.

Ukraina ishte në disavantazh prej 2 – 0, por për katër minuta arriti ta rikthejë rezultatin, shkruan lajmi.net.

Fillimisht Yarmolenko realizoi supergol nga distanca (74′).

Ndërsa, tani Yaremchuk shënoi me kokë pas asistimit të Malinovsky (79′).

Ndërkohë, rezultati momental është 2 – 2.

Postime të ngjashme

Giroud ka arritur te Milani dhe i ka filluar stërvitjet

D V

Merr fund pritja 97 vjeçare e Filipineve për medaljen e artë – ëndrrën e realizoi Hidilyn Diaz

D V

Zyrtare: Unitedi arrin marrëveshje me Realin për transferimin e Varane

D V

Me rikthim sensacional, Teuta kualifikohet në raundin e tretë të Ligës së Konferencës

D V

Incident në Lojërat Olimpike: Sporti debutues, skejtbordi sa nuk i solli lëndime të rënda Angelo Narvaezit

D V

Nga shënjestra e top klubeve evropiane, afër kalimit te Aston Villa

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...