Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Shoku rrëmben shokun në Prishtinë, rrëfehet viktima

Një person në Prishtinë ka raportuar se me datën 30.09.2020, shoku i tij e kishte marrë dhe e kishte mbajtur peng deri në orën 05:00.

I dyshuari e kishte akuzuar, e kishte fyer dhe e kishte ofenduar përmes telefonit, shkruan Gazeta Express.

I dyshuari është duke u kërkuar nga Policia.

“Prishtinë 01.10.2020 – 10:30. Ankuesi mashkull  kosovar, raporton se më datën 30.09.2020, shoku i tij, i dyshuari mashkull  kosovar, e kishte marr dhe e kishte mbajt peng, duke e akuzuar se e kishte fyer dhe ofenduar përmes telefonit, rreth orës 05:00 e kishte liruar. I dyshuari është kërkuar nga policia”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës. /Express/

Postime të ngjashme

Fundjava në Kosovë me rrebeshe shiu, java e ardhshme me valë të nxehtit afrikan

Dafina Vidishiqi

Gjykimi ndaj Salih Mustafës në Hagë fillon më 15 shtator

Dafina Vidishiqi

Vasfije Krasniqi kërkon solidarizim për ta kundërshtuar dhunën seksuale në luftë

Dafina Vidishiqi

Asociacioni, a mund t’i tensionojë raportet Kosovë – SHBA?

Dafina Vidishiqi

Osmani e Erdogan bisedojnë për thellimin e bashkëpunimit mes Kosovës e Turqisë

Dafina Vidishiqi

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...