Agjencia Zhurnal.mk

Shokuese: Në Pejë djali sulmon fizikisht nënën e tij

Djali sulmon nënën, raporton Policia e Kosovës. Ngjarja ka ndodhur në Pejë.

Në Pejë është dërguar në mbajtje një person pasi ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Sipas raportit ditor të Policisë së Kosovës, viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është intervistuar për t’u dërguar në mbajtje.

Rastet e dhunës në familje janë shpeshtuar shumë në Kosovë dhe mbeten problem i madh shoqëror.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...