Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Shoqëruar me vallen e Kukësit! Rama poston videon nga aeroporti në ndërtim: Çunat kuksianë me dy gishta të Londrës, që ma kanë bërë copë “librin e shpisë”

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm e ka nisur me anë të një video ku shihet puna për Aeroportin e Kukësit.

Këtë video, kryeministri Rama e ka shoqëruar edhe me vallen e famshme të Kukësit. Ashtu siç ka thënë edhe më parë, Rama ka përshëndetur sërish djemtë kuksianë që kanë emigruar jashtë duke thënë se punimet në aeroport i sheh me buzëqeshje.

“Mirëmëngjes  dhe me buzëqeshjen që më ngjallin sa herë shoh ecurinë e punës me aeroportin, çunat kuksianë me dy gishta të Londrës, që ma kanë bërë copë “librin e shpis” kur postoja projektin 3D, ju uroj të gjithëve një javë të mbarë”, shkruan Rama.

MIRËMËNGJES 😊dhe me buzëqeshjen që më ngjallin sa herë shoh ecurinë e punës me aeroportin, çunat kuksianë me dy gishta…

Posted by Edi Rama on Sunday, February 7, 2021

Postime të ngjashme

Dokumenti: Ilir Meta kundër hapjes së dosjeve të vjetra nga SPAK! Petrit Vasili: Të mos hetojë ish pushtetarët nga ’90-ta

D V

Kryeprokurori Çela: Situata në disa prokurori të vendit është e rënduar, stoku i dosjeve mund të bëhet i papërballueshëm

D V

Asnjë humbje jete dhe 31 raste të reja me coronavirus në 24 orët e fundit në Shqipëri

D V

Jorida Tabaku: Shqipëria me koncesion, qeveria jep me PPP edhe strehimin social

N E

Reforma në drejtësi ende e pa përfunduar/ Qindra prokurorë dhe gjyqtarë nuk kanë kaluar procesin e vettingut

N E

Ministria e Arsimit mesazh në celularin e mësuesve: Në shtator duhet të jeni të gjithë të vaksinuar

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...