Agjencia Zhurnal.mk

Showbiz

Përkundër situatës me COVID-19, Kim Kardashianit i organizohet një festë e veçantë nga familja në ditëlindjen e 40-të
Dafina Zeqiri publikon këngën “Zili Zili”
Paul McCartney incizoi albumin e ri gjatë karantinës
Princi Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë
Eni Koçi pjesë e klipit të Genc Prelvukaj
Ellen DeGeneres rikthehet me pamje të re në emision
2 Ton nesër publikon këngën e re
“CMT Music Awards 2020”: Çfarë duhet të dini përpara evenimentit madhështor
Imazhet provokuese të Linda Halimit nga palestra
“Baby, I’m Jealous” e Bebe Rexhës dhe Doja Cat arrin 20 milionë klikime në YouTube për vetëm pak ditë
Vildane Zeneli me poza atraktive në bikini
Rita me dedikim emocional për gjyshin e saj, regjisorin Besim Sahatçiu: Na mungon çdo ditë
Bashkë që 20 vite, Yllka Kuqi rrëfen historinë e dashurisë me bashkëshortin Astrit Pallaskën
Sharon Stone bën thirrje të votohet Kamala Harris: Do të shpëtojë jetën e familjeve tuaja mes pandemisë së vazhdueshme të coronavirusit
Video virale ku Kryeministri Rama e përshëndet ministrin grek me “Ejvallah” kënduar nga Aziz Murati
Muzeu virtual i Rita Orës nominohet në ngjarjen e rëndësishme të inovacionit “The Lowie Awards”
Kim Kardashian mbush 40 vjet – si arriti mbretëresha e rrjeteve sociale që të ndryshojë botën?
Vesa Luma i kundërpërgjigjet fanses që e kritikoi se “është shëmtuar me ndërhyrjet estetike”
Rita Ora dhe një mori të famshëm “marrin një moment qetësie”, për ndërgjegjësimin e njerëzve për shëndetin mendor
Kapet mat Andi i “Përputhen” me modelen?
Bebe Rexha vazhdon të rrëmbejë vëmendjen me pozat e reja si flokëkuqe
Sara Hoxha vishet me rrobat e Ledrit: Vetëm këpucët nuk janë të tij
Fjolla Morina zbulon identitetin e partnerit, rezulton të jetë biznesmeni Fisnik Syla
Machina Gun Kelly do të zëvendësohet me Taylor Kitsch në filmin “Wash Me In The River”
Kylie Jenner josh me format trupore përmes fustanit portokalli
Morena Taraku nuk i lë vend imagjinatës, fustani i shkurtër i thekson linjat e bujshme trupore
Irina Shayk pozon e zhveshur
Xhensila shfaqet me stil unik: Ndiqni zemrën në gjithçka që bëni
Arbenita Ismajli sjell imazhe nga fëmijëria, modelja edhe atëherë tërheqëse
Alketa Vejsiu tregon se e ka kaluar COVID-in: Nuk është një shaka, kujdesuni për veten
S4MM publikon imazhe me bashkëshorten nga ceremonia e kurorëzimit
Tayna sërish me imazhe provokuese, kësaj radhe në fokus këmbët e gjata