Agjencia Zhurnal.mk

Showbiz

Bes Kallaku publikon këngën e re “Lele”
Heidi Lushtaku reagon ndaj ish-të dashurit Haxhi Krasniqi pas shpalljes kampion bote
Pamje nga festa luksoze për ditëlindjen e 23-të të Arta Nitajt, rrëmben vëmendje me dukjen ekstravagante
Sara Hoxha reagon pas publikimit të këngës “Si baba”: Mezi pres, kur ti t’i kuptosh këto fjalë
Halle Berry në të 54-tat shfaq figurat trupore nga palestra
‘Mbi fatin shkele’…një super projekt nga Xhuliana Toci
E suksesshme si Bleonida, njihuni me fotomodelen shqiptare në Zvicër
Beart Rexhepi mashkulli më joshës në Kosovë bëhet pjese e “Përputhen”
Isuf Lani ka gati një super projekt, shumë shpejt klipi
Djali i Faton Maqanit mbush 20 vjeç, ja artistët që e urojnë atë!
Bashkëshorti i Aida Doçit shpjegon epitetin “motër” në postimin e dikurshëm: Gjendja shpirtërore evoluon me kalimin e viteve
Lumturia e tyre vërehet edhe pse kanë maska në fytyrë, Dua Lipa dhe Anwar duken të gëzuar në krahët e njëri-tjetrit
Kënga e re e Bebe Rexhës dhe Doja Cat edhe në “billboard”-et më të mëdha të New Yorkut
Rrëfimi prekës i Rinës për rrëzimin në skenën e “Alba Festival”: Testi më tregoi se kisha diabet
Dua Lipa me urim special për ditëlindjen e Bella Hadid
Bebe Rexha flet për të dashurin e ri: Familja ime e pëlqen, mendoj se ai është i duhuri
Ju prezantojmë talentin Mergim Jashari, ja si e bën nxehtë ai me këngën e tij
Njësoj si Monica Bellucci, vajza e aktores po mahnit botën me bukurinë e saj
Pas akuzave se është pjesë e një rrjeti droge, “Sadna” tenton vetëvrasjen
Zbulohet shuma, kaq mijëra franga ka paguar Loredana deri tash për ta hequr qafe prokurorinë
Beatrix Ramosaj përlotet në 10 vjetorin e vdekjes së babait – teksa po renovon shtëpinë e fëmijërisë, gjen mbishkrimet që ia kishte lënë i ati i ndjerë
Pas spekulimeve për fejesë, Rita Ora shihet e vetme në Londër duke shëtitur në ftohtësinë e vjeshtës
Dua Lipa po mbështet Biden në zgjedhjet presidenciale: Ai qëndroi me neve kur Kosova u ballafaqua me një katastrofë njerëzore
Vildane Zeneli pozon me bikini pranë pishinës, në fokus linjat trupore
Ardian Bujupi publikon këngën e re “Juliet”
Bebe Rexha publikon këngën e re “Baby I’m jealous” me Doja Cat
Rita Ora provokon me dekoltenë e hapur në setin e ri fotografik
Fifi befason me dukjen e saj fine në paraqitjet e fundit, teksa paralajmëron bashkëpunimin me Ermalin
Albumi i ri i Ava Max promovohet edhe në autobusët e Hong Kongut
Ed Sheeran fotografohet për herë të parë me vajzën e tij Lyrën, një muaj pasi ajo erdhi në jetë
Krahasohet me Ronaldon për nga vitaliteti: Regjimi strikt dhe masa muskulore e përkryer e Edinson Cavanit
Vesa Luma vjen një fotografi atraktive nga xhakuzi, teksa shijon jetën e qetë në Zelandë