Agjencia Zhurnal.mk

Showbiz

Si dukej Georgina para se të njihej me Cristiano Ronaldon
Macaulay Culkin rikthen momentin ikonik të filmit “Home Alone” të realizuar në një maskë
Dua Lipa ndan momente të lumtura krah të dashurit Anwar Hadid
Yllka Kuqi tregon pamjen natyrale duke pozuar pa grim
Stewarti është nervoze pas kritikave të shumta për rolin e princeshës Diana
Ermal Fejzullahu prezanton të “dashurën” e tij të re
Taylor Swift deklaron mbështetjen e saj për Joe Biden, ndërsa u shfaq në “V Magazine” dhe inkurajoi fansat të votojnë për ndryshim
Dafina Zeqiri së shpejti sjell këngën e re, ndan imazhe atraktive nga xhirimet e klipit
Xhela Abazi vjen me një baladë mjaft të veçantë
Dhjetë aktoret më të paguara të vitit 2020- Sofia Vergara kryeson listën
Halla i bën dhuratë ushqimin tradicional Afërdita Dreshajt pas lajmit për shtatzëni
Nicole Kidman thotë që bashkëshorti Keith Urban e ka bërë të ndihet e ‘mbrojtur’ dhe më ‘komode’ pas ndarjes nga Tom Cruise
Orlando Bloom flet për herë të parë për vajzën Daisy Dove
Bebe Rexha publikon një tjetër video provokuese nga prapaskenat e klipit të ri
Jeff Bridges zbulon sekretin prapa martesës së tij 43 vjeçare me Susan Geston
Arilena Ara vë në pah linjat trupore nga palestra
Skerdi flet për këngën e re “Amelia”: Jam munduar të tregoj që një lidhje gjithmonë rrëzohet kur lindin probleme që nuk përballohen
Meghan Trainor në pritje të fëmijës së parë me Daryl Sabara
Teuta Krasniqi me dedikim të veçantë për partnerin në ditëlindjen e tij
Kelly Rowland pozon për Women’s Health, zbulon se po bëhet nënë për herë të dytë
Irkenc Hyka bëhet me veturë luksoze për ditëlindjen e 28-të
Mbappe dhe Verratti festojnë me modelen Cindy Bruna në një ndejë luksoze
Ja cili artist ka ditëlindjen!
Bëhet virale në rrjetet sociale videoja ku Kim Kardashian shfaqet duke qarë
Del në shitje shtëpia luksoze e Whitney Houston, me një çmim shumë të lirë
Pranë veturës super-luksoze, Oriola bën thirrje që të mbani maska
Vesa Luma dhe Big Basta i bëjnë dhuratën më të bukur djalit
Artistja kthehet në një ‘djall’ pas divorcit: Beqare, e keqe dhe e pasur
PD depoziton kallëzimin e dytë kundër Erion Veliaj
Dy këngëtare shqiptare të nominuara për “People’s Choice Awards 2020”
Marina Vjollca mahnit me dukjen në setin e ri fotografik
“Shape of You” e Ed Sheeran arrin pesë miliardë klikime, bëhet kënga solo më e klikuar në botë