Agjencia Zhurnal.mk

Showbiz

Përse Demi Lovato i dha fund fejesës së saj me Max Ehrich pas dy muajsh?
Genta Ismajli vjen atraktive në paraqitjen e radhës
Joss Stone, shtatzënë për herë të parë
“Death on the Nile” i gatshëm për t’u lansuar në fund të këtij viti
Rihanna e prezantoi koleksionin e ri “Savage X Fenty” me një shou fantastik
Johnny Depp i entuziazmoi fansat në Cyrih
Rita Ora nxit spekulime se është fejuar me Romain Gavras, pasi u fotografua me një unazë në gisht
Aktori Thomas Jefferson Byrd vdes në moshën 70 vjeçare
Gold AG reagon pas deklaratës që bëri për Tunën: Nuk e kam fyer e as nuk do ta fyej asnjëherë më, tani ajo është një nënë
Partnerja e Ledrit, Sara Hoxha publikon pamje nga festa e “Baby shower”
Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson planifikojnë të ardhme së bashku
2 Ton paralajmëron lansimin e këngën “Një familje”
Fejohet Aida Doçi
Kejvina Kthella joshëse me dukjen e re, shfaqet e veshur me fustan nusërie
Enca Haxhia editon fotografinë, bëhet me flokë të kuqe
Millie Bobby Brown ka dashur ta lë aktrimin, pasi nuk iu dha asnjë rol në “Game Of Thrones”
Bebe Rexha ka një lajm special për fansat, teksa shfaqet atraktive me dukjen e re
Melinda Ademi mahnit me pozat e reja, merr vëmendje të madhe të fansave
Demi Lovato tregon se është duke përjetuar momente të vështira, pasi u nda nga Max Ehrich
Joe Jonas ngjyros flokët me ngjyrë rozë, në përkrahje për gratë me kancer të gjirit
“S për Selena”, fansat e Justin Bieber aludojnë se tatuazhi i fundit është dedikim për Gomez
Rita Ora fotografohet përkrah Romain Gavras, pas spekulimeve se është fejuar
Në pritje të ëmbël, Elia Zaharia fotografohet me barkun e rrumbullakosur
Vajza e artistit Naser Berisha fejohet, si një princeshë pranë futbollistit të njohur
Njihuni me super trajnerin më të mirë shqiptarë (Foto)
Gold Ag dhe Mergim Mjeku sjellin “Nuse”, një super bashkëpunim
Barack dhe Michelle Obama festojnë përvjetorin e 28-të të martesës
Fifi rrëmben vëmendje në pozat e reja me dekoltenë e hapur
Beatrix Ramosaj prezanton pamjen natyrale duke pozuar pa makijazh
Pas “No Time to Die”, shtyhet edhe premiera e “Fast and Furious 9”
Gold AG flet për ‘sherrin’ me Tunën: Është degjenerim te femrat shqiptare
Bella Hadid nuk kursehet, pozon vetëm me të brendshme