Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Shpërbëhen strukturat e LSI dhe LRI në Laprakë, kalojnë tek PS kryetarët

Lëvizjet që kanë filluar në Tiranë me luftën e hapur politike mes PS dhe LSI tashmë po zbresin edhe në rang drejtuesish.

Në njësinë 11 në Tiranë dy drejtuesit, kryetari i LSI dhe kryerari i LRI kanë dhënë dorëheqjen një ditë më parë.

Edhe pse ditë më parë kryetarja e LSI Monika Kryemadhi bëri një takim me ish-anëtarë të Partisë Socialiste, duke bërë thirrje që socialistët e pakënaqur t’i bashkohen LSI-së, tashmë po ndodh e kundërta, pasi edhe drejtuesit e partisë së saj po shfaqen të pakënaqur duke kaluar në radhët e PS.

Postime të ngjashme

Rama në France 24: Presim dritën jeshile për negociatat

Lea Muslija

Rama zgjohet mes alpeve shqiptare: Mirmëngjes! (VIDEO)

Lea Muslija

Sot hapen kufijtë Shqipëri-Greqi

Lea Muslija

“Asnjë rast me COVID në Tiranë”, Manasterliu publikon shifrat: Ja sa vaksinime janë kryer deri më tani në vend

Dafina Vidishiqi

Vetëm tri raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

Ndihmës Sekretari i Shtetit Reeker do të vizitojë Italinë, Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...