Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Shpërndanë dokumente të testit anti-COVID, arrestohen të dyshuarit

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë dhe një grua të mërkurën Pejë, pas dyshimit që kishin falsifikuar dokumente të testit kundër COVID-19, njofton Insajderi.

Të arrestuarit kishin furnizuar qytetarët me teste, dokumente të falsifikuara.

Policia në vendin e ngjarjes kishte gjetur tre telefona mobil dhe dy shtëpiza kompjuteri.https://tinyurl.com/y4tkrgmb

Të dyshuarit janë dërguar në paraburgim prej 48 orësh./

Postime të ngjashme

Rrahu një femër, Policia arreston pejanin

D V

Tentativë grabitje në Durrës/ 27-vjeçari futet me forcë në banesën e një gruaje e godet me grusht dhe e kërcënon me thikë, arrestohet nga policia

D V

Shqiptari në Greqi që vrau gruan: Kam prova që më tradhtonte

D V

Mbi 280 persona me inteligjencë të lartë, cila është perspektiva e tyre në Kosovë?

D V

Sërish pritje të gjata në pikë-kalimet kufitare Merdare dhe te Dheu i Bardhë

D V

689 raste aktive me coronavirus

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...