Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Shpërthen automjeti te Kthesa e Kamzës…

Zhurnal Ads

Një automjet ka shpërthyer në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur te vendi i njohur si Kthesa e Kamzës.

Dyshimet janë se automjetit i është vendosur një sasi tritoli.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:20 minuta në zonën e Kthesës së Kamzës në Tiranë.

Mësohet se automjet ishte në pronësi të shtetasit Gjyran Ahmati.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Protestat në Shqipëri, raportohet për 8 policë të lënduar

T E

Protesta për Klodianin/ Policia bën bilancin: 3 të arrestuar dhe 8 në kërkim

S.B.

Tentoi të korruptonte punonjësit e Policisë Kufitare me 50 euro, pranga 24-vjeçarit

admin

Mbytet në rezervuar 19-vjeçari

admin

U kap me kokainë në Belgjikë, flet babai: Biseda e fundit, punoj roje në Bashki, nuk kam kontakt me deputetin

T E

PD akuza qeverisë: Në Durrës për 1 vit nuk është rindërtuar asgjë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...