Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Shpërthen bombola e gazit, dëmtohen pronari i banesës dhe bashkëshortja e tij

Zhurnal Ads

Tiranë – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrugën “Shefqet Kuka”, në Tiranë, ku në ambientet e jashtme të banesës së shtetasit M.G., ka plasur një bombul gazi.

Sipas policisë, për pasojë janë  dëmtuar lehtë shtetasi M.G dhe bashkëshortja e tij shtetasja D.G, të cilët u dërguan në spital, për ndihmë mjekësore.

Njoftimi i policisë:

Më datë 24.11.2020, rreth orës 12:11, në rrugën “Shefqet Kuka”, në ambientet e jashtme të banesës së shtetasit M.G., ka plasur një bombul gazi, dhe për pasojë janë  dëmtuar lehtë shtetasi M.G dhe bashkëshortja e tij shtetasja D.G, të cilët u dërguan në spital, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Një objekt hotelierik në Tetovë punoi pas kohës së lejuar, arrestohet pronari

S.B.

Dështon mbledhja e këshillit politik mes socialistëve dhe opozitës, rikthyer edhe tonet e ashpra

admin

“Rama, trafikant deti”/ Vasili: Kërkon t’i japë Greqisë atë që ajo nuk e mori dot me asnjë Kryeministër tjetër shqiptar! Ja 8 pyetje për kreun e qeverisë

S.B.

Shpërthimi në objektin në ndërtim në Shëngjin, policia e Lezhës zbardh ngjarjen, arrestohet 21-vjeçari nga Kruja (Emri)

S.B.

Shpërthim eksplozivi në Shëngjin, i vihet tritol objektit në ndërtim të biznesmenit

S.B.

Gjendet marihuanë në automjetin e tetovarit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...