Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Shpërthen bombula e gazit, ndërhyrja e zjarrfikësve shmang tragjedinë në Vlorë

Një bombul gazi është bërë shkaktare për rënien e zjarrit në një apartament në qytetin e Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur në katin e gjashtë të një pallati në zonën pranë xhamisë së qytetit ose siç njihet ndryshe “Omonia”.

Sipas asaj që raporton gazetari i Ora News në qytetin bregdetar, Edi Ruçi, ndërhyrja e shpejtë e forcave zjarrfikëse bëri të mundur shuarjen e flakëve, ndërsa nuk ka patur asnjë të lënduar në njerëz, edhe pse rreziku ka qenë shumë i madh.

Postime të ngjashme

Arrestohet në Kukës shkupjani që dhunoi bashkëshorten dhe fëmijët, ishte në kërkim ndërkombëtar

T E

E rëndë në Tiranë, 63-vjeçari godet me thikë djalin

T E

“Zgjedhjet”, Ministria e Brendshme: Zyrat për aplikimin e pasaportave dhe ID të hapura edhe sot

S.B.

Berisha: Ndalni tërbimin e policisë kundër protestuesve paqësorë shqiptarë në Shkup

T E

Greqia kufizon më shumë lëvizjet në Kakavijë në periudhën 1-15 Mars

T E

Manastirliu: Të hënën dërgesa e radhës nga Pfizer, brenda 10 ditëshit të parë të marsit vijnë vaksinat e para nga Covax

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...