Agjencia Zhurnal.mk

Shpërthen në flakë avioni me pacientin dhe stafin mjekësor, asnjë i mbijetuar

Shpërthen në flakë avioni me pacientin dhe stafin mjekësor.

Një i cili ishte nisur nga Filipinet drejt Tokios, Japoni ka shpërthyer në flakë. Brenda ndodheshin 3 persona na personeli mjekësor, një pacient, një shoqërues dhe 3 të tjerë ishin pjesë e ekuiazhit të avionit.

Avioni u nis drejt aeroportit “Haneda”, por shpërtheu mbi Manila, Philippines.

“Fatkeqësisht, asnjë pasagjer nuk i mbijetoi aksidentit”, thanë autoritetet.

Mediat raportojnë se mes viktimave janë një shtetas amerikan dhe një kanadez, por nuk mund të japin detaje të mëtejshme. Gjashtë të tjerët ishin filipinas.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...