Agjencia Zhurnal.mk
Bota TOP LAJM

Shpërthim i fuqishëm e shkëmbim zjarri në Turqi, momenti kur bomba trondit vendin (Video)

Ngjarja ka ndodhur në Iskenderun ndërsa përpara shpërthimit ka pasur edhe shkëmbim zjarri me policinë dhe personave të përfshirë.

Tashmë në media po qarkullon edhe fotoja e personit që dyshohet të ketë hedhur veten në erë. Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes ndërsa ende nuk ka një informacion të qartë nga autoritetet në lidhje me shpërthimin.

Postime të ngjashme

Pasaportat për narkobosët dhe aferat korruptive dëmtojnë rrëndë imazhin e vendit

B L

Danimarka ndalon plotësisht përdorimin e vaksinës AstraZeneca

S.B.

Presidentja e KE-së: Marrja e 50 milionë dozave të vaksinës Pfizer do të përshpejtohet

S.B.

Italianët vërshojnë në Serbi për t’u vaksinuar, duan Pfizer dhe Sputnik

S.B.

Afera me vaksinat kineze/ Ivanovska për Zhurnal: Ende po mbledhim informacione

Z H

Eurodeputetët: Skandalet e fundit në Maqedoninë e Veriut janë shumë shqetësuese

B L

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...