Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Shpërthim i madh në Madrid, së paku 3 persona të vdekur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në kryeqytetin spanjoll, Madrid.

Një bombolë gasi ka shpërthyer në qendër, si pasojë kanë vdekur së paku 3 persona dhe qindra tjerë janë lënduar.

Postime të ngjashme

Në Danimarkë zbulohen 31 lloje të ndryshme të COVID

S.B.

Paralajmërimi i Faucit: Është shumë herët për t’i dhënë fund kufizimeve të vendosura nga COVID-19!

S.B.

Mianmar, dy protestues u vranë nga policia

S.B.

Shpërthimi i fuqishëm në Guinea Ekuatoriale, të paktën 15 persona të vdekur

S.B.

Rritet sërish numri i infektuarve me koronavirus në Evropë

S.B.

Merkel: Të mos kthehemi tek modeli i vjetër i roleve

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...