Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Shpërthim me tritol në një automjet në Shkodër

Një shpërthim me tritol dyshohet se ka ndodhur në një automjet në Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 20:30 në lagjen “Rus”.

Sipas informacioneve paraprake nuk ka persona të lënduar, pasi në momentin e shpërthimit në makinë nuk ka pasur njeri.

Nuk ka ende detaje të tjera, ndërsa forca të shumta policie kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë rrethuar zonën.

Postime të ngjashme

Zgjedhjet e 25 prillit/ Celibashi: Pajisja e Identifikimit Elektronik demonstrohet në Kukës, e thjeshtë dhe e sigurt

S.B.

Zgjedhjet e 25 prillit/ Meta: Nuk pretendoj të jemi si Danimarka, por të paktën t’i ngjajmë Kosovës. Kush shet votën…

S.B.

Rama ironizon opozitën: Koalicion tragji-komik! Vetë Halim Kosova e tha se ku janë ata në këtë luftë…

S.B.

“Të mbrojmë votën” – Meta: Nëse do funksiononte SPAK, s’do merrja iniciativa

S.B.

Çomo, pjesë e listës së PS/ Rama: Nxora një sekret të vogël, nuk duhet të mungosh në qeveri. Duam të bëhemi si ty

S.B.

Rama: Pres shumë lajme të mira, ja kur do të nisë vaksinimi masiv në vendin tonë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...