Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Shpërthim me tritol në një banese në Durrës, policia shoqëron disa persona

Mëngjesin e sotëm, rreth orës 05:35 banorët e Durrësit në Fllakë janë zgjuar nga një shpërthim eksplozivi.

Shpërthimi ka ndodhur në pjesën e jashtme të banesës së shtetasit B.N.

Durrës/Informacion paraprak: Më datë 08.10.2020, rreth orës 05:35, në pjesën e jashtme të banesës së shtetasit B.N.,(e pabanueshme), në Fllakë, ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse, nga e cila ka vetëm dëme të vogla materiale. Janë shoqëruar në ambientet e Policisë  disa persona të dyshuar për këtë ngjarje. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Postime të ngjashme

Aksidentohet minatori në Bulqizë, niset me urgjencë drejt Tiranës

S.B.

Automjeti doli nga rruga Gostivar-Gradec, lëndohen tre persona ndër të cilët edhe një i mitur

S.B.

Gjithsej 12 persona akuzohen për përdorim të PCR-testeve të falsifikuara në Aeroportin e Shkupit

S.B.

Vozitësi lëndohet rëndë në një aksident në Kumanovë

S.B.

Falsifikuan testet PCR, akuzë kundër 12 personave

Z H

Vetëaksident në Suharekë, lëndohen pesë persona

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...