Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Shpërthim në një spital në Napoli, një gropë gjigande hapet në parkim

Një gropë gjigande është hapur në parkimin e Spitalit Mare di Ponticelli, në periferinë lindore të Napolit.

Për momentin nuk raportohet për të plagosur apo viktima, pavarësisht faktit se shumë makina kanë përfunduar në gropë.

Disa dëshmitarë flasin për një zhurmë të madhe dhe më pas shembjen e rrugës. Në vendngjarje kanë ndërhyrë forcat zjarrfikëse. Në një moment të parë u mendua se bëhej fjalë për viktima.

Sipas burimeve të para raportohet që aksidenti ka ardhur si pasojë e një problemi në tubacionet nëntokësore të oksigjenit. Reparti Covid i spitalit është evakuuar si masë paraprake.

Postime të ngjashme

Kush është mjeku shqiptar që tentoi ta shpëtojë Kryetarin e Zagrebit që vdiq pardje

T E

Dilema false e rrezikut pas vaksinimit

T E

Masa më të ashpra kundër Coronavirusit në Malin e Zi

T E

Macron: Të nevojshme edhe disa javë para lehtësimit të masave antiCOVID-19

T E

Sllovakia pranon dozat e para të vaksinës ruse

T E

Orban kërcënon të nxjerrë partinë e tij nga grupi i Partisë Popullore Evropiane

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...