Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Shpërthimi i fortë me tritol, kush është pronarja e lokalit në Shkodër. Dyshimet e policisë për plagosjen e para 3 muajve

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me shpërthimin e ndodhur në lokalin e një 46-vjeçareje në Shkodër.

Pronarja e lokalit Hana Foleta nuk ka dyshime mbi autorët. Tre muaj më parë, djali i 46 vjeçares është përfshirë në një plagosje.

Djali i 46 vjeçares ka plagosur lehtë me thikë dy persona. Edhe pse u arrestua, më pas djali i pronares u la i lirë.

Dy të plagosurit s’kanë bërë denoncim në polici për ngjarjen.BW

Postime të ngjashme

Rama poston videon e veçantë nga karnavalet e Korçës

Bekim Laçi

Shembja e Teatrit, nis seanca e tretë në “Kushtetuese”

Bekim Laçi

Ndërtimet e paligjshme në bregdet/ Disa të arrestuar dhe të shpallur në kërkim në Himarë

Bekim Laçi

Eksportet drejt Maqedonisë së Veriut, rritje me mbi 700 milionë lekë

Bekim Laçi

Vaksinimi, 42,781 vaksinime deri tani për arsimtarët, mbi 25 mijë me dy doza

Bekim Laçi

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...