Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Shpëtohet djali 7-vjeçar, ishte rrëmbyer nga një pedofil

Forcat speciale ruse kanë shpëtuar një djalë shtatë vjeçar, i cili ishte rrëmbyer me 28 Shtator nga një person i cili dyshohet se është pedofil.

Në videon e publikuar nga Ministria e Brendshme Ruse, pamjet tregojnë oficerët duke prerë një derë të përforcuar prej metali për të liruar djalin dhe për të arrestuar të dyshuarin.

I dyshuari është një banor 26-vjeçar i fshtatit Makarikha, në lindje të Moskës. Operacioni u koordinua nga Interpoli, pasi oficerët në SHBA konstatuan një përdorues të websiteve që përdoren nga pedofilët duke hedhur dyshime mbi rrëmbimin.

Fatmirësisht fëmija, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, duket se është i padëmtuar fizikisht.  Gati 3 000 njerëz u përfshinë në operacionin masiv të kërkimit qëkurse familja e tij shpalli zhdukjen nga shtëpia.

Postime të ngjashme

Bombardohet një treg në një qytet në Etiopi, 43 njerëz u vranë dhe 33 janë zhdukur

Dafina Vidishiqi

Avokatët e Navalnyt publikuan ​​detaje të vendimit mbi ekstremizmin

Dafina Vidishiqi

Izraeli paralajmëron masa për shkak të variantit Delta

Dafina Vidishiqi

Përgjaket mbledhja e prindërve me zyrtarët e arsimit në Virginia

Dafina Vidishiqi

Blinken: Rrjedha Veriore 2, një projekt gjeopolitik rus

Dafina Vidishiqi

Izetbegoviq i thotë Vuçiqit: Kosova dhe Republika Serbe nuk mund të krahasohen, ju kryet gjenocid në Kosovë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...