Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Shqipëria 12 vjet në NATO, Basha: Bashkohuni me mua për anëtarësimin në BE

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka kujtuar 12-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO.

Kryedemokrati u bën thirrje qytetarëve shqiptarë të votojnë Partinë Demokratike dhe të bashkohen me të për të anëtarësuar Shqipërinë në Bashkimin Europian.

“12 vite më parë e anëtarësuam Shqipërinë në NATO. Me 25 prill votoni Partinë Demokratike, votoni numrin 9 dhe bashkohuni me mua për ta anëtarësuar Shqipërinë në Bashkimin Europian,” shkruan Basha.

Postime të ngjashme

Vijojnë punimet për stadiumin e Kukësit, Rama: Gati në shtator me kushte dinjitoze

Bekim Laçi

Mbyti gruan dhe fajësonte shqiptarët, arrestohet greku

Dafina Vidishiqi

Ministri gjerman i përgjigjet Manastirliut: Ballkani pa rrezik

Dafina Vidishiqi

Basha nis reformimin e partisë

Bekim Laçi

Dorëhiqet drejtori i IKMT-së në Shkodër

Bekim Laçi

Negociatat, Xhaçka në SEECP: Provë besueshmërie dhe mbështetjeje për bashkëpunimin rajonal

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...