Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“SHQIPËRIA IME” parfumi i parë shqipëtar

Parfumi i parë shqipëtar për shqipëtarët. Nëse doni të tërhiqni vëmendje, apo t’i jepni aromën e duhur trupit tuaj,atëherë zgjedhja ideale është parfumi i parë shqipëtar unik dhe unisex “SHQIPËRIA IME” I punuar nga mjeshtri rus me famë botërore,që prodhoi parfuma briliante edhe për kompanin Gucci,Roberto Cavalli,dhe Maseratti dhe tani për kompanin ndërkombëtare Jola Hasimi.

Historia: Ky parfum ashtu si parfumi i pare” Shqiperia ime” i cili nuk eshte me treg ,inspirohet dhe I kushtohet vendlindjes! Eshte parfumi i pare nga dy Shqipetare qe shitet ne tregun nderkombetar prej vitit 2015! Kete here vjen me elementin me te bukur Shqipetar,harten e Shqiperise se madhe! Vjen me imazh nje kampion bote,Robin Krasniqin!Parfumi eshte emeruar shqip enkas per ti dhene nje tjeter drejtim industrise se modes qe bejne shqipetaret pamvaresisht se ku operojne ,eshte koha te shqiptohet Shqip! Ky parfum eshte unik ne formulim !

Pse Shqipëria Ime? Historikisht shqiptarët janë të njohur në mbarë botën për qëndresat e forta ndaj furtunave të kohëve.Përgjatë secilës periudhë kohore kombi ynë ka nxjerrë në pah figura të ndritura që i dhanë jehonë asaj me vargjet e tyre të mahnitshme kundrejtë asaj të quajtur Shqipëri. Veri, jug, lindje e perëndim përshkallëzuan ritmin burimorë të virtyteve shqiptare duke e shpërfaqur në mënyrë briliante, por ne mungesë të një arome. Tani është koha që Shqiptarët t’i bashkoj edhe një vepër tjetër e nxjerrur me mjeshtëri të përsosur nga kreatorët e njohur Jola Hasimi dhe Nertil Boraj.Ju mirëpresim në përzgjedhjen tuaj të radhës që do fuqizojë edhe më shumë të ashtuquajturën Shqipërinë e Madhe, pikërishtë më shumë dashuri nga ”Shqipëria Ime”!

Postime të ngjashme

Jennifer Lawrence e entuziazmuar me rikthimin e “Beniferit”

S.B.

Azet lanson këngën e re “Unë jam”

S.B.

Noizy paralajmëron albumin e katërt me radhë

S.B.

Motra e Dua Lipës mbush 20 vjet, “jam me fat që të kam”

S.B.

Robert De Niro lëndon këmbën, por jo gjatë xhirimeve të filmit

S.B.

Arbenita Ismajli: Nuk mund të besoj akoma se jam bërë nënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...