Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Shqipëria regjistron tre të vdekur dhe 149 raste të reja me Kovid-19

Tre persona kanë humbur betejën me COVID-19 dhe 149 raste të reja pozitive nga 2886 teste janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri.

Në këtë kohë janë shëruar edhe 542 pacientë, duke çuar numrin total të të shëruarve në 101.142.

Në total, në Shqipëri kanë vdekur nga koronavirusi gjithsej 2.340 persona.

Aktualisht janë 25.974 raste aktive me COVID-19.

Postime të ngjashme

McAllister: BE ta mbajë fjalën për liberalizimin e vizave me Kosovën dhe për integrimin e Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut

N E

Shqipëria regjistron 91 raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fundit

N E

Bujar Nishani: PD nuk ka arritur që të fitojë besimin e shumicës së shqiptarëve

N E

Grida Duma: Rinumërim atje ku ne kemi bindje se ka pasur devijanca të votës së pavlefshme

N E

Edi Rama: Thirrje vende anëtare të BE-së që të shmangin historinë

N E

Grushtet që shkundën drejtësinë/ Gërdeci, sprova e vërtetë e drejtësisë së re

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...