Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“Shqiptarët pa asnjë ndihmë”/ Basha sjell në vëmendje darkën e ministrave të Ramës në Dubai: Është koha të kemi një qeveri që kujdeset për njerëzit

Zhurnal Ads

Kryetari i Partisë Demokratike,  Lulzim Basha shprehet se shqiptarët nuk marrin asnjë ndihmë përballë krizës ekonomike dhe shëndetësore.

Në një status në Facebook, teksa thotë se shqiptarët po kalojnë dimrin e dytë në çadra pas tërmetit, Basha kujton darkën e ministrave të qeverisë Rama në një restorant në Dubai.

STATUSI I PLOTË I LULZIM BASHES

Ndërkohë që shqiptarët janë pa asnjë ndihmë përballë krizës ekonomike dhe shëndetësore, vendi është nën ujë, mijëra familje po kalojnë dimrin e dytë në çadra, ministrat e Ramës shtrohen për shtatë palë qejfe në restorantin më të shtrenjtë në Dubai.

Është koha të kemi një qeveri që kujdeset për njerëzit, dhe jo këtë që e ka mendjen vetëm për veten e saj.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

DW: Shqiptarët të tretët në trafikun e drogës në Gjermani. Krimi i organizuar nga Shqipëria dhe Kosova në rritje

S.B.

Shqipëria më e ”vakëta” në pyetjet për facebook

admin

Rama uron Krishtlindjen: Zoti bekoftë gjithë shqiptarët

S.B.

“Mos e harroni maskën”, Manastirliu publikon videon dhe iu drejtohet qytetarëve: Në këtë përballje të vështirë me Covid-19 duhet të…

admin

“Janë 368 mijë vaksina falas”, Manastirliu: Mbrojmë stafet mjekësore dhe grupet më të rrezikuara

S.B.

Shqipëria e para në listë/ CNN: Pret turistë nga SHBA pa nevojën e një testi PCR dhe karantinë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...