Shqipëri

Shqiptari gjendet pas ditë të tërash i vdekur brenda kamionit të parkuar

Zhurnal Ads

Tragjedi në zonën e shërbimit: në mëngjesin e sotëm – 26 tetor – zjarrfikësit ndërhynë përmes Rovigana në Monselice brenda një zone shërbimi për të hapur kabinën e një kamioni që ishte parkuar atje dhe ishte ndalur për disa kohë.

Brenda, u gjet trupi i pajetë i shoferit të kamionit. Zjarrfikësit arritën nga detashmenti Este, hapën kabinën e kamionit, duke gjetur burrin në ahur prapa sediljes së shoferit.

Bëhet fjalë për një 45-vjeçar me origjinë shqiptare i cili vdiq në vend nga një sëmundje e mundshme bërën të ditur kontrollet nga mjeku i SUEM.

Shqiptari dyshohet të ketë vdekur prej ditësh nga shkaqe natyrore. Në vendin e ngjarjes shkuan edhe urgjenca, ndërsa viktima do t’i nënshtrohet autopsisë për të përcaktuar saktë shkaqet.

Postime të ngjashme

Lirohet nga detyra Prefektja e qarkut të Tiranës, Suzana Jahollari

T E

Mbillen 1 mijë fidanë në Farkë, nismë e Erdogan/ Rama: Një mik i mirë i shqiptarëve

S.B.

Organizonte lojëra fati nëpërmjet celularit, arrestohet në flagrancë pronari i lokalit

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...