Shqiptari vritet me plumb në kokë në Greqi

Një shqiptar është vrarë mbrëmjen e sontme në Athinë, Agios Panteleimon në Agios Pavlos në rrugën Kritis.

 

Ai është qëlluar me dy plumb në kokë dhe një në bark.

Siç shkruan abcnews.al viktima në momentin e atentatit ishte duke qëndruar në një kafe.

Ai ishte dërguar në spital me shpejtësi, por nuk arriti t’u bëj ballë plagëve të marra.

Related posts

Shkup, dënohen 102 vozitës

D V

Katër raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit

D V

Tetovë, gruaja me vëllain e saj i vjedh 400 mijë franga burrit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More