Kosovë

Shqiptohen 632 gjoba për mosrespektim të masave kundër COVID-19 në Kosovë

Zhurnal Ads

Policia e Kosovës brenda 24 orëve ka arrestuar 13 persona dhe 9 i ka dërguar në mbajtje.

Policia bën të ditur se në rrugët e Kosovës ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet dhe 19 aksidente trafiku me të lënduar dhe 18 me dëme materiale.

Kurse janë shqiptuar 1 mijë e 24 tiketa trafiku dhe 632 gjoba janë shqiptuar për mosrespektim të ligjit për COVID-19.

Postime të ngjashme

IKSHPK: Qëndroni në shtëpi, ajri nuk është i shëndetshëm

S.B.

Aplikimet për azil të shqiptarëve në BE, Kosova e dyta në Ballkan

T E

Mblidhet Komisioni Hetimor parlamentar lidhur me procesin e privatizimit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...